Infolinia: +48 570 858 552, +48 535 070 555

Firma

Firmę Bernamed tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych w dziedzinie diagnozowania i rehabilitacji niedosłuchu specjalistów. Nasi pacjenci należą do różnych grup wiekowych. Przeprowadzamy bezpłatne badania słuchu zarówno u dzieci, jak i u osób dorosłych oraz w podeszłym wieku. Dysponujemy wysokiej klasy aparaturą medyczną, korzystającą z zaawansowanej technologii, dzięki czemu stawiamy trafne diagnozy, a dobór aparatów słuchowych nie jest tak żmudnym i długotrwałym procesem, jak w przypadku korzystania z tradycyjnych form dopasowywania tego typu urządzeń.

Nasza oferta sprzedażowa obejmuje aparaty słuchowe marki Bernafon, proponującej innowacyjne rozwiązania w dziedzinie protetyki słuchu. Korzystanie z aparatów słuchowych tej firmy wpływa korzystnie na podwyższenie komfortu życia naszych pacjentów.

Asortyment Bernamed obejmuje również nowoczesne systemy wspomagania słuchu, systemy FM, a także budziki i telefony. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a nasi pacjenci są objęci 5-letnią bezpłatną opieką. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!